20/05/12

Qëndrim të këndshëm në këtë faqe!


Tundimi Blog! Tregime, romane, e shumë gjëra të tjera tunduese... 
Mirëserdhe! N.q.s ke dëshirë të argëtohesh  lexo tregimet e mia të reja!
Ky blog është i tejmbushur me material për të gjitha shijet.
Natyrisht ja vlen edhe t'i kushtosh pak vëmendje librave të mi. Përzgjidh një nga romanet që kam botuar.
Për t'u njohur me krijimet e mia, shiko prezantimet, reklamat e librave në këtë blog. Kalofsh sa më bukur !!
  Përshëndetje nga Erion SelmaniFantazi erotike. Argetim

         Enderr erotike + 18 vjeç

Ne te dy qendrojme te ulur mbi divanin e dhomes se hotelit. Jemi te perqafuar dhe ledhatohemi me butesi, ashtu siç me pèlqen mua, pa e ditur se si i deshiron ti ledhatimet ?! Ngase nuk mesohen kurre te gjitha...
 -Jam i yti,- te thashe me ze te bute ndersa te puthja floket.
"kjo eshte faza e pare, prekjet duhet te jene te buta, e pastaj ne momentin e duhur duhet ta prek me duar te sigurta ta bej te ndihet femer, jo vetem hyjneshe..:)). Tek e fundit edhe hyjnesha... ka nevoje per mashkull :-) keto gjera po mendoja ndersa te puthja ne faqe dhe po behesha gati te te vidhja puthjen ne buze.
Ne fakt puthja ne buze u krye me nje shpejtesi te rrufeshme. Me teper se puthje ishte nje thithje, ndoshta kafshim buzesh paksa e djegese e perveç djegies edhe dhimbje.:-)
Vura re qe ishim te uritur... sidomos kur ti u ule me kembe te hapura mbi prehrin tim.
  - sa keq keto pantallonat e tua, - te thashe nderkohe qe ti po me puthje mjekren e me pas gushen. Natyrisht qe me pelqeje me teper pa pantallona... minifundi do te kishte qene shume hot....
te mora ne krahe dhe te shtriva mbi divan. Po me shikoje me sy te frikshem, nuk po parashikoje dot ate qe do te shpikja...
  - Mos !! bertite ti .
Po te hiqja kepucet dhe te perkedhela kembet, dhe kjo te shkaktoi gudulisje.:-))
Isha une ai qe u zhvesha i pari nen veshtrimin tend te pakuptueshem. Nuk dihej nese pamja e trupit tim te qetesoj shpirtin, te ngriti nervat apo thjesht ta embelsoj situaten.
Po mua me interesonte diçka tjeter prandaj te hoqa dhunshem pantallonat xhins,
madje te shqyeva bluzen e holle verore Jo keq edhe sytjenat, mendova ndersa ti shkulja dhunshem, krejt ndryshe nga natyra ime e bute...

E ndiej se kam epsh per trupin tend. Prandaj puthjet zgjasin pak, ngaqe une dua te thith gjirin tend. Kesaj here jam delikat dhe e thith, lepij, duke shfaqur ate pak pervojen time....
Eshte kjo pevoje e vockel qe mbase nuk me lejon te gaboj:
Te them te me prekesh, kraharorin, e me pas duart e tua lidhen rreth qafes time . Ti me shtrengon fort, me shume endje, ashtu siç po enderroje prej kohesh. Dhe eshte kjo pritje e sterzgjatur kur e trembur me the
  -Aman, mos me detyro te bej dush ashtu siç e ke zakon.- Biles me mire keshtu se edhe une dua te ndiej aromen e lekures tende - me the ti , dhe e eksituar ndryshove pozicion.
Une i shtrire ndersa ti siper me puthje kraharorin e me pas me preke poshte per te matur tensionin tim erotik... VIJO leximin

19/05/12

Refuzime ndjenjash


  E provove ne kurrizin tend kur ajo te tha "Jo". U merzite shume po ti nuk u dorezove. Rifillove nga e para e perseri vajzat te thoshin "jo". Tashme i lodhur t'i hoqe dore, se dihet s'kishe me force:-))
Pikerisht kur u terhoqe, ato erdhen pothuajse vete, por kishin kaluar vite e ti djale i mbare ishe rritur, kishe mesuar gjera te reja, e i qendroje besnik strategjise tende... e cila me teper se taktike ishte thjesht sjellja jote natyrale.
    Ndodhi çudia e madhe !! Ato po te pranonin njera pas tjetres dhe u bere pak mendjemadh.:-):D Vetekuptohet.
 Po ti s'kishe kohe per te gjitha.. ndaj ashtu siç erdhen te gjitha bashke po ashtu u detyrove ti largoje... pa perjashtim, thuajse pa meshire.
    Kjo qe "hakmarrja" jote per vitet e tua te vetmise, te pritjes se gjate.... asokohe kur asnjera s'pati meshire per ty, per ndjenjat e tua.
Me vone ti fillove te perzgjedhesh e me nje ekuiliber thuajse te eger, perzgjodhe njeren, duke qene i detyruar edhe te refuzosh ndonjeren. Tek e fundit edhe vajzat qene te "etura" per te provuar Shijen e te qenit te refuzuara.... madje ato, disa prej tyre jane ende kurioze te degjojne "Jo" nga mashkulli.

Gjithçka qenka reciproke. Perfshi refuzimet.

http://erisel10.blogspot.com/

Rrefim shumë i nxehtë. Për zbavitje

Femrat dëshirojnë edhe egërsisht...:-)   + 18 vjeç

Sa e bukur qenka bërë sonte, mendoj sapo ti hyn në zyrën time. E ka fajin minifundi xhins, thashë me vete kur hape shalët dhe u ule mbi prehrin tim.
Jam ende i ulur në karrige dhe ti u ule mbi mua me këmbë ta hapura... : Shoh se nuk paske të brendshme. Je gati..
 –S’dua puthje, të dua të egër... tregohu i dhunshëm, sa më i ashpër- the ti duke më çuditur.
Më sheh në sy me shprehjen e asaj që po pret... e unë s’të lë të vuash me pritje... paçka se po e vuaj unë mungesën e puthjes, po vuaj peshën tënde ne prehër:((
Të fus dorën poshtë atje ku mungojnë të brendshmet dhe minifundi i ngritur e fsheh disi pamjen po i lë kofshët e zbuluara.
Po të prek kofshët me një dorë e me tjetrën të përkedhel pubisin. Më bezdisin pak qimet.. e tua intime... por rezistoj:)))
Gishtërinjtë e mi të prekin me aq sa di unë, pa e ditur nëse të pëlqen ty...
Reziston pa më puthur, e nuk më lejon të prek gjinjtë, ndaj dora ime drejtohet nga të pasmet.. ehhh sa tule të bukura, sa prekje e ëmbël, po edhe një çjerrje me thonj, se ty të eksitojne thonjtë që të çjerrin prapanicën:DD
Po i pëlqen, mendoj kur ti fillon të njomesh tek seksi, e vendos të të fus pak gishtin... oooohhh, jo nuk e prisja që ti do lëvizje aq shumë sa të më shtrëmbëroje... gishtin e dorës.:D
Ti shtrihesh mbi skrivani se do ta bëjmë sipër tryezës së punës. – jo mbi skrivani moj shpirt, se ti jo vetëm që me thyeve gishtin, po do të më djegësh dokumentat me të prapsmet e tua të nxehta, do më thyesh kompjuterin kur të përdridhesh nga qejfi.- të them me atë maninë time për të mos mi prekur askush letrat mbi tryezë.
Zhvishem dhe të shqyej me dhëmbë bluzën e bardhë. Të kap për flokësh e të heq me dhëmbë sytjenat. Marrë rripin e pantallonave dhe të lidh duart. Dua të veproj si i ashpër, sipas porosisë tënde..

18/05/12

Rrëfim argëtues

   Takimi i nxehtë. +18 vjeç !!

Mezi po e prisje kete moment  djeges.... e kjo kuptohet ne drojtjen tende disi ne lufte me epshin tend sekret, per t'iu afruar shtratit.
Me ngul syte dhe digjesh nga afshi kur me sheh te zhveshur... Syte e tu pushtojne trupin tim mashkullor e buzet e tua duket sikur do te thithin gjithçka, pa harruar hunden tende e cila do te nuhasi trupin per te kenaqur trurin tend, per te te pregatitur per kete "gosti" erotike.
  Ti hedh dy hapa drejt meje dhe heq rrufeshem fustanin. Ketu s'ka nevoje per fustane, mjafton manikyri yt, e tepron krehja e flokeve, madje i permbledh te gjitha buzeqeshja jote..:))pa harrur kepucet e kuqe me taka te larta:)
Ti kercen mbi krevat dhe mbeshtet koken mbi gjoksin tim.
E prek kraharorin, nuhat lekuren time e pendohem qe jam i lare. " me mire nje ere e qelbur per kete hahahahaha"
Filloj me fjalet e mia: - ne e meritonin kete takim, neve e deshironin kete tundim, biles kemi qejf te madh per kete argetim,-:)).DD
- Mbylle gojen o poet se ma bere mendjen çorap,- thua ti e me puth gushen. Po ti nuk ngopesh kollaj...
Ndihesh e lire, e per here te pare ne jeten tende ben ate qe do... pa asnje kundershtim per meje, ndiej gishterinjte e duarve te tua qe me eksplorojne trupin... ndiej puthjet e tua qe me "pickojne" kudo.
   Dhe ja duart e tua qe tani pushtojne seksin tim, .
Ti e prek, e mat e ledhaton, madje perkul koken per ta puthur, por nuk e lepin, e shtrengon me buze por nuk e thith.. ti ke turp... per diçka me teper... dhe eshte e natyrshme.

Për të stolisur jetën.

 Sapo kam hapur rubrikën e re "Letra dashurie". Shkrime qejfi, thjesht argëtim, pa asnjë paragjykim..!

 Letër qejfi për një bukuroshe! 

Nesër do takohemi. Ta dish sa të kam deshiruar, sa herë të kam ëndërruar, sa shpesh të kam përkëdhelur me fjalë... të ëmbla.
Po tashmë ti je e velur me fjalë e të pëlqen ndonjë gjë konkrete..:-))
 Ahh sa më gëzove në telefon kur me the “Eja, të pres në shtëpi”. -Bëhu gati bukuroshe! S’kemi kohë për muhabete. Po afron momenti ynë.
Kur të hyj në shtëpi do të doja të të shihja të veshur si në atë foton tënde mbi krevat. Të brendshme sexy e taka të larta. Unë s’kam durim të pres sa të zhvishesh ti ;)) prandaj drejt e në temë, kësaj here plot zjarr e le ta harrojmë paralojën e nxehtë, sepse edhe stili herë-herë ja vlen të ndryshohet, me shpresëm se jeta do zbukurohet:))
   Edhe ti zemër, prej kohësh nuk ke pasur rast të ndihesh femër... ose je ndierë përherë e tillë, po çdo ditë ndryshon gjendja jonë shpirtërore. Kësaj here do ndryshojmë stil.... Sapo të takohemi, do të dashurohemi. Porsa të puthemi do të eksitohemi.
E kur të ledhatohemi, do të “masakrohemi”, nga qejfi:DD
Po kaq nuk na mjafton pasi epshi na tundon. Nuk do të jetë tmerr, dhe as paturpësi, ngase gjëra të tilla e kanë emrin dashuri.
I bindur se ti do të më mposhtësh, do shtrihem mbi krevat. E kush mund ta përballoj pasionin tënd, ndjenjat e tua, fantazinë tënde gjatë marrëdhënieve...
I ke mbledhur të gjitha fantazitë e tua të fshehta për këtë takim, pasi edhe ti ke të drejtën tënde për realizim, e ndoshta fitore.
  Por, unë dua “lavdinë” time mashkullore. Ndaj edhe nëse nuk do të sulmoj i pari, do të kundërsulmoj i dyti, pas teje......

Artikull per librin tim nga agjencia Albania Observer

"Rikthimi i dashurisë", sepse çdo gjë është e mundur!

Rikthimi i dashurisë” është libri më i ri i autorit Erion Selmani. Është një roman i mbushur me dritë dhe shpresë. Aty trajtohen problemet sociale të rinisë së sotshme dhe ndërthuret mjaft bukur bota e brendshme shpirtërore me realitetin e jetuar.
“Rikthimi i dashurisë” do të zgjojë ndjenjat e kujtimet tuaja. Dikush mund të ndjejë nostalgji për të kaluarën, dikush tjetër do të gjejë besim për të rifituar një dashuri të humbur.
Mesazhet që ofron ky roman, janë mjaft pozitive dhe plot optimizëm.

Subjekti
Romani fillon me historinë e një shërbyesi të trishtuar restoranti, të cilit i kujtohen disa vuajtje e shfrytëzim në punë. Tradhti gjatë jetës por, jo hakmarrje. Më pas rrëfimi shkon drejt një vajze spektakolare, ekzibicioniste në web kamera e cila ka frikë të dashurohet… Përse vallë? Ç’ka i ka ndodhur asaj?
Do të hyjë në skenë një autor tregimesh i cili shfaqet herë i guximshëm, interesant dhe herë gënjeshtar. Ngjarja rrjedh me dyshimin se ai mund të jetë edhe Donzhuan. Por ky nuk mbetet as misteri e as personazhi i fundit.
Ngjarjet janë të shumta dhe të dendura. Dialogët dhe monologët vijojnë pa lënë anash komplotet. E përveç këtyre s’do mungojnë propozimet dhe sulmet e pamëshirshme të cilët e bëjnë këtë roman edhe më të paparashikuar nga ajo që mendon lexuesi.
Libri është i rrjedhshëm, plot ritëm, emocione. Argëtues e qetësues. Joshës dhe, me disa episode… ndryshe nga e kaluara.
Dhe lind pyetja: Pse dhe si u rikthye dashuria?...

17/05/12

Shija e lumturise

Lumturia perbehet nga çaste magjike qe nderpriten dhe rifillojne.
Edhe pse keto çaste zgjasin pak, shijen e kane te gjate...
  E.S

Letra dashurie... per qejf

Do te jene keto paragrafe qe do te detyrojne per nje dush te ftohte:-))
Dhe ja vjen çasti i fjaleve te cilat do te ngrohin zemren.
Uji i dushit qenka vertet i ftohte.. dhe une po te mbeshtjelle me fjalet e mia, sikur te doja te te ngrohja....
Po lahesh per te freskuar idete, per te shplodhur muskujt e lodhur nga "perleshja..." me fjalet e mia.ha,ha,ha,
Jane germat e mia ato qe te bejne surprizen. Pikerisht shkronjat po behen pika uji te ngrohte...
Ti lahesh me germat qe po te shkruaj, je e mbuluar me mijera germa/shkronja... te cilat fillojne te rreshqasin mbi trupin tend. Eshte njefare masazhi... i saposhpikur prej meje. Ha, ha, ha.  Po pse nuk e shpika me pare... Kaq vite te "humbura"...:-)

  Je ende e mahnitur nga kenaqesia e masazhit i cili prej disa minutash po qeteson trupin tend. ja goditja e pare:
Shenjat e pikesimit rrjedhin mbi kraharorin tend. Tashme ti mbyll syte e nuk te ben pershtypje asgje.
 Je e lumtur qe po perjeton kete dush unik, i krijuar enkas per ty Lartmadheri... Princeshe!!!!!!
Ndoshta ti me sy mbyllur po imagjinon shenjat e pikesimit, sikur te qene gishterinjte e duarve te mia... e ndjesia mbi gjoks behet me e embel... po te "ledhatoj" me shenja pikesimi...:-))
-E keto shenja nuk ndalen... rrjedhin poshte trupit tend mbi bark e akoma me poshte... e njekohesisht disa togfjalesha duken sikur te ferkojne prapa, tek tulet.. pa harraur edhe nje masazh shpine. 
   O Zot sa e qete, sa e kenaqur qe je brenda ne kabinen e dushit!
Dhe te lidhin ato fjalite e mia, qe te kam shkruar deri sot. Ato jane te shumta dhe si Zinxhira te lidhin trupin tend, i cili i ben te enderrojne meshkujt kur ti ecen krenare ne rruge, kur ti hyn si menefregiste neper klube.
--Ata enderrojne trupin tend, ndersa une po e mbeshtjell bukurine tende me fjalite e mia, me zinxhiret e mi, kunder prangave te tua... te dashurise tende wow!!
Dhe tani duhet masazhi total: Je e lumtur kur mijera germa te “ledhatojne”… butesisht, embelsisht.
Ty te duket sikur po te puthin qafen.. sikur te ledhatojne kurrizin, sikur po te rrembejne parajsen.. e fshehur tek ty......

Duke menduar..

Pendimi ne dashuri eshte jo rralle "virtyt" i atyre qe nuk perfitojne nga rasti. Ka disa gjera qe nuk kthehen mbrapsht...
- Per shembull s'duhet te jemi te penduar kur kemi dhene maksimumin tone, sipas karakterit tone. Ne dashurojme me aq force shpirterore sa kemi, e s'mund te themi "si s'te desha pak me teper" pasi aq ishte kapaciteti yne i ndjenjave.
Dhe eshte kjo pak force e aftesi jona qe na dhuroi dikur suksese e sot deshtime.. por s'duhen harruar sukseset pasi kjo do te thote se suksesi do te perseritet. 
S'ka pse te ndodhi ndryshe!! Askush deri sot nuk ka qene pergjithmone deshtak. Secili ka diten e tij te Triumfit... edhe ne dashuri.