27/07/08

Muaji i mjaltit / Tregim
Kurorezimi i dashurise se tyre meritonte edhe shijimin e muajit te mjaltit. Larg nga Evropa udhetuan drejt ishullit plot me palma e gjelberim. Mund te ndodhte qe deti, dielli dhe palmat ta benin ate muaj mjalti akoma me te embel, ndoshta edhe me dehes.Ashtu si dehja qe shkakton alkooli, me te vetmin ndryshim se ne kete rast dehja mund te shkaktohej edhe me nje puthje apo ledhatime te panumerta. Nga ato te cilat çdonjeri meritonte t'i perjetonte sipas qejfit. Pa harruar asnje çast se puthjet dhe dehja kane gjera te perbashketa per te gjithe njerezit, si pershembull;ekstazen?? ose me mire te themi marramendjen.;)) Shtepia ku pushonte çifti, e marre me qera per ate periudhe ishte e rrethuar me palma e lule shumengjyreshe, nga ato lule qe duket sikur u zbukurojne jeten njerezve.Gjate paradites ai i lyeu asaj shpinen me krem solar, derisa ferkimi i lekures u shnderrua ne masazh shplodhes qetesues dhe, qetesia e tepruar dalngadale ne disa raste mund te kthehet ne eksitim. - Wow, ku i ke gjetur gjithe keto lule?!- e pyeti ajo kur pa vasken e banjes te tejmbushur me petale te kuqe trendafilash.- I kam blere e dashur, ku mund t'i gjeja tjeterkund? - Paske harxhuar shume leke!? tha ajo me instiktin e femres kursimtare. - Ok, kam shpenzuar por, heres tjeter do te shkoj t'i vjedh lulet. hahahahahhaaha - do dal per "vjedhje" lulesh, biles do t'i grabis me dhune hahahahaha


Ajo u fut ne vaske ku gjeti me shume petale te kuqe sesa uje.Trupi i saj u fundos brenda ngjyres se kuqe dhe gjinjte humben midis petaleve, e jo pa qellim ajo beri disa levizje per te ngritur lart gjoksin duke nxjerre ne pah kontrastin e luleve me lekuren e bardhe te gjirit. çdo mashkulli qe do ta shihte ne ate pozicion mund t'i lindte deshira te puthte gjinjte e saj, madje rrezikonte edhe t'ia kafshonte ;) - Paske filluar te kursesh shampon! Tha ajo kur vuri re se mungonte shampoja brenda ujit me petale. - Ne fakt une doja qe trupi yt te merrte aromen, ndoshta edhe shijen e trendafilave.Pra, diçka speciale! u pergjigj ai thuajse i trembur nga ekzagjerimi i tij. - Mire, eja i dashur edhe ti ketu brenda, prane meje ne lundrimin tone te perbashket brenda vaskes se dashurise.Ai pa u ngutur u zhvesh e hyri ne vaske. Pa humbur kohe ajo u afrua duke qeshur dhe hedhur petale mbi fytyre per ta puthur e para, here tek syte, here tek faqet derisa kur e puthi ne buze perveç buzeve gjeti edhe petale te kuqe. Ndodhi nje puthje e vrrullshme me kafshime te buta buzesh, thithje gjuhe e te pandashmet petale u ngelen neper dhembe e gjuhe. Dolen nga vaska dhe u shtrine mbi nje peshqir. Dyshemeja krijoj njefare zhurrme nga levizjet e tyre ritmike, aq sa mund te krijohej pershtypja edhe e nje termeti te lehte i cili me pas mund edhe te quhej si "orteku i dashurise", mbase nga afshi i madh, zerat e tyre ne forme ulerime dikujt tjeter qe rastesisht do i degjonte, do t'i ngjanin edhe me "masaker" kenaqesie.))


I perveluar nga deshira, i djegur nga epshi ai e puthi me neps, dhe ndjenje. E ulur siper mashkullit me pamjen e Sundimtares ajo rrembeu me shkathtesi midis kofsheve ate qe i pelqente me teper.... Organi gjenital mashkullor humbi atje midis kofsheve dhe femra me levizjet e saj here e shtrengonte, thithte ne brendesi derisa shtytja e saj me ritem te qete u kthye ne vallezim. Beli i saj levizi sikur te donte te shoqeronte tundjen e gjoksit mbi te cilin ende shiheshin dy petale trendafili te ngjitura me lekuren siper dy gjinjve, pikerisht mbi thithat, atje ku gjithkush do te donte te afronte buzet plot etje.... Kishte ne zerin e tyre shenja qe deshmonin ndjenje, pasion, deshire dhe mirenjohje per delikatesen dhe kujdesin ndaj njeri - tjetrit.Ne ato çaste ai e rrembeu dhe e vendosi poshte, tashme ishte rradha asaj per te ndjere peshen e trupit te atij, shtypjen, kontaktin me lekuren, dhe aromen e lehte qe petalet ende kishin lene neper trup .... - M'u duk Paksa e lodhshme dhe derrmuese mbi dysheme. tha ai me pas kur gjthçka qe kryer dhe ashtu te shtrire ajo kishte vendosur koken mbi kraharorin e atij. - Jo, nuk eshte keq.- u pergjigj ajo duke qeshur- po me keto lulet ç'pate ti? Si e mendove kete gje? - Doja te ndryshoja diçka per ne te dy, per te sjelle dhe dhuruar njeri-tjetrit emocione te reja. Per te qene te sinqerte duhet thene se edhe kafshet bejne seks, por ne njerezit kemi aftesine edhe te dashurojme.Ndoshta mund ta quajme edhe Dashuri Artistike! Shpjegoi ai me qetesi. - Aman me keto llafet e tua. E ke gabim edhe kafshet dashurohen!hahahaha Provoi perseri ta ngacmonte ajo. - Jo e dashur,- foli ai me seriozitet - kafshet e bejne per natyre, per instikt, dhe jo per tjeter. Ndersa njeriu dashuron, krijon e nderton dashuri dhe dashuria mund te meritoj edhe pak spektakel siç ndodhi ne vasken tone. Apo jo? - Prape ti?! per mua qe mjaft bukur por do te kenaqesha me shume tani sikur te pija nje gote shampanje te ftohte mbi divan prane teje dhe te benin prape ashtu... Tha ajo -Ok shpirt e kuptova, ti do qe spektakli te perseritet.;))) Ti deshiron nje sherbim Princeror ;)))Nuk na mungon as divani dhe as shampanja-Mos valle duhet te dal per te blere ose "grabitur" lule te tjera....??hahahaha - Jo s'ka nevoje per lule te tjera i dashur, sepse me pas do futem prape ne vaske. tha ajo dhe filloi t'i puthte atij mjekren, pas pak gushen, me syte e mbyllur i puthi gjoksin dhe e ledhatoj ne pjeset intime... me shume endje. Qenë ditë të ëmbla pushimesh dhe dashuria e shtoi mjaltin e atij muaji.E.S

Korrik 2008

20/07/08

Ditëlindja ime

Sot (20 korrik) kam datëlindjen dhe në shtëpinë time po përgatitemi për darkën pasi kemi disa mysafirë. Thënë ndryshe, festë e vogël në familje.
Nuk e di nëse do më bejnë dhurata, dhe ju vizitorë mos u trembni se nuk ju kërkoj dhurata;-)))
Përkundrazi, çuditërisht me rastin e ditëlindjes jam unë ai që ju bëj një dhuratë të vogël e modeste.;)
Lexo më poshtë.
------------
Një udhëtim i ndërprerë dhunshëm e rifilluar plot shpresë.
Disa ëndrra të thyera në mes, pa mëshirë.
Identiteti i humbur dhe rifituar.
Zbulimi i një dashurie të përjetshme
Ndoshta edhe një përvojë e çmuar !


Për ata që akoma nuk e kanë lexuar këtë librin tim (mikroroman, i thjeshtë dhe i këndshëm) i ftoj ta lexojnë këtë e-book me titull ENDRRAT E THYERA. Eshtë gratis.!!http://www.albemigrant.com/endrrat_e_thyera.pdf
JU UROJ LEXIM TE KENDSHEM DHE PUSHIME TE MBARA
Përzemërsisht
Erioni